Kapituła konkursu przyznała wyróżnienia Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej' 2018

Kapituła konkursu Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej przyznała wyróżnienia w tegorocznym konkursie - 26 podmiotom ekonomii społecznej oraz 16 partnerom z otoczenia ekonomii społecznej.  

Lista podmiotów ekonomii społecznej nagrodzonych w konkursie:

  1. Spółdzielnia Socjalna 4Smart z Warszawy

  2. Spółdzielnia Socjalna „Amelia” z Ostrowii Maz.

  3. Spółdzielnia Socjalna „Relaksownia” z Siedlec

  4. Centrum Integracji Społecznej w Markach

  5. Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach

  6. Klub Integracji Społecznej w Tłuszcza

  7. Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie

  8. Pierogarnia „U Aniołów” Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej

  9. Spółdzielnia Socjalna „Pożytek” z Tłuszcza

  10. Spółdzielnia Socjalna Pracownia Rozwoju „Kalejdoskop” z Otwocka

  11. Przedsiębiorstwo Społeczne „Gospoda Jaskółeczka” z Radomia

  12. Przedsiębiorstwo Społeczne ŚMA non profit sp. z o. o. z Żyrardowa

  13. Stowarzyszenie na Rzecz Organizowania Społeczności Lokalnych Ab Ovo z Tłuszcza

  14. Stowarzyszenie „Karuzela” z Radomia

  15. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Malwa Plus” z Grodziska Maz.

  16. Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” w Warce

  17. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS z Mławy

  18. Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Marcina Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gostyninie

  19. Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach

  20. Warsztat Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu” w Warszawie

  21. Warsztat Terapii Zajęciowej KSNAW w Piasecznie i filia WTZ w Górze Kalwarii

  22. Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Jan-Pol” ze Starych Pieścirogów

  23. Warsztaty Terapii Zajęciowej nr 4 Stowarzyszenia Pomocy Szansa w Starym Lubiejewie

  24. Caritas Diecezji Płockiej Warsztaty Terapii Zajęciowej w Żurominie

  25. Zakład Aktywności Zawodowej w Siedlcach

  26. Spółdzielnia Socjalna „Zioła Siedleckie”


Lista nagrodzonych partnerów z otoczenia ekonomii społecznej:

  1. Marek Perłowski - ASMA POLSKA Sp. z o.o.

  2. Ks. Dyrektor Marek Bieńkowski - Caritas Diecezji Siedleckiej

  3. Centrum Pomocy Społecznej w Węgrowie

  4. Wioletta Borys-Kierszniewska

  5. Daniel Prędkopowicz - Kierownik MOWES / Fundacja Fundusz Współpracy

  6. Grzegorz Skwarczyński

  7. Zbigniew Sitkowski - Prezes Zarządu HYDRO-TRUCK Sp. z o. o.

  8. Katarzyna Rostek - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Tłuszczu

  9. PPUH „SUPRON 3”

  10. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Węgrowie Sp. z o. o

  11. Bożena Tlaga - Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Tłuszczu, filia Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie

  12. Jolanta Tlaga - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie

  13. Robert Wróbel - Starosta Legionowski

  14. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym JAWOR

  15. Jarosław Paćko - Dyrektor Departamentu Contact Center TUiR Warta S.A.

  16. Jarosław Parkot - Prezes Zarządu TUiR Warta S.A.

Wszystkim wyróżnionym - serdecznie gratulujemy!

 

 

ZałącznikWielkość
MMES_2018_lista wyroznionych.pdf267.12 KB

O stronie

Strona przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, instytucji i organizacji pozarządowych, zainteresowanych tematyka ekonomii społecznej.

Na stronie znajdują się informacje, dotyczące ekonomii społecznej na  Mazowszu.

Osoba do kontaktu

  • Robert Gajewski
  • Tel.: (22) 622 42 32 wew. 47
  • Faks: (22) 622 47 32
  • e-mail: napisz
  • www: mcps.com.pl

Urząd Marszałkowski woj. mazowieckiego

  • ul. Jagiellońska 26
  • 03-719 Warszawa
  • Tel.: (22) 597 91 00
  • Faks: (22) 597 92 90
  • e-mail: napisz
  • www: mazovia.pl

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

  • ul. Nowogrodzka 62A
  • 02-002 Warszawa
  • Tel.: (22) 622 42 32
  • Faks: (22) 622 47 32
  • e-mail: napisz
  • www: mcps.com.pl